Kiev.UA
Вкажіть Ваше Імя та номер телефону. За декілька хвилин Вам передзвонить менеджер. Або зателефонуйте нам самостійно +38 098 340 56 59
+38 098 340 56 59
Цілодобово

Даназол 200 mg. 

Дозування 200 Mg.
В упаковці 100 шт.
Виробник Polfarmex Польща

2500 грн
 Залишок на складі по цій ціні 
 8 упаковок 
Ви також можете зробити замовлення, або проконсультуватись скориставшись мессенджером або замовити дзвінок
Відправляємо
Доставляємо
Оплата
Гарантія
При отриманні на Пошті, або кур'єру
В день замовлення без предоплати
До дверей безкоштовно замовлення від 2000 грн
Ви отримаєте оригінальний препарат Європейського виробництва
Вкажіть Ваше Імя та номер телефону. За декілька хвилин Вам передзвонить менеджер. Або зателефонуйте нам самостійно +38 098 340 56 59
По телефону
Kiev.UA
Цілодобово

Даназол 200 mg.

Дозування 200 Mg.
В упаковці 100 шт.
Виробник Polfarmex Польща

2500 грн
 Залишок на складі по цій ціні 
 6 упаковок 
Ви також можете зробити замовлення, або проконсультуватись  скориставшись мессенджером або по телефону
Відправляємо
Відправляємо
Доставляємо
Оплата
Гарантія
При отриманні на Пошті, або кур'єру
В день замовлення без предоплати
До дверей безкоштовно замовлення від 2000 грн
Безкоштовно до дверей замовлення від 2000 грн
Ви отримаєте оригінальний препарат Європейського виробництва
Тільки оригінальні препарати виробництва ЄС
Опис препарату Даназол 200 mg та його фармакологічні властивості 
Склад препарату Даназол

склад:


1 капсула по 200 мг міститьданазолу мікронізованого 200 мг;
допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат, тальк, магнію стеарат; капсула: титану діоксид (Е 171), желатин, заліза оксид жовтий (Е 172), заліза оксид червоний, чорнила Опакод S-1-8100HV Вlасk 1007 або 1012.

Форма випуску. Капсули.

Фармакотерапевтична група. Статеві гормони та засоби, які впливають на статеву сферу.

Код АТС G03X A01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Даназол має помірну спорідненість з андроген нимирецепторами, меншою мірою виражена спорідненість з рецепторами прогестерону та мінімальна спорідненість з естроген ними рецепторами.

Даназол є слабким андрогеном, відмічені його анти андроген ні, прогестогенні, антипрогестогенні, естроген ні та анти естроген ні властивості. Він перешкоджає синтезу статевих стероїдів, можливо – шляхом пригнічення ензиму, який відщеплює бічний ланцюг холестерину, та інших ферментів стероїдогенезу. Даназол також може пригнічувати накопичення ц-АМФ у клітинах жовтого тіла тагранулози у відповідь на дію гонадотропних гормонів.

Даназол може зменшувати середню концентрацію в плазмі ФСГ (фолікулостимулюваного гормону) та ЛГ (лютеїнізуючого гормону) після менопаузи, а також зниження пульсації ЛГ.

Даназол впливає на рівень білків плазми: збільшує рівень протромбіну, плазміногена, анти тромбіну ІІІ, альфа-2-макроглобуліну, інгібітору С 1-естерази та еритропоетину, зменшує рівень фібриногену, глобулінів, які зв’язуються з гормонами щитовидної залози та зі статевими гормонами. Даназол збільшує пропорцію та концентрацію тестостерону, який залишається незв’язаним у плазмі.

Пригнічуюча дія даназолу на гіпоталамо-гіпофізарно-гонадну вісь оборотна, циклічна активність відновлюється протягом 60 - 90 днів після завершення курсу лікування.

Фармакокінетика. Після прийому внутрішньо здоровим дорослими жінками абсорбція даназолу залежить від дози, має майже лінійний характер при прийомі повторних доз у 100 - 400 мг двічі на добу.

На всмоктування даназолу впливає прийом їжі, абсорбція препарат узбільшується приблизно в два рази при прийомі його безпосередньо після їди у порвінянніз прийомом за дві години до прийому їжі.

Основним метаболітом даназолу, очевидно, є етистерон і 17-гідроксиметилетистерон. Середній період напів виведення даназолу з плазми становить близько 24 годин

Покази та протипоказання
Показання для застосування.

Ендометріоз – лікування симптомів, пов’язаних з ендометріозом та/або припиненням або зменшенням поширення ендометріотичних вогнищ. Данол може застосовуватися під час хірургічних втручань або у вигляді гормонональноїмоно терапії у хворих, які не реагують на інше лікування.

Доброякісна кістозно-фіброзна мастопатія – симптоматичне зменшення болюта чутливості. Данол слід призначати тільки хворим, які не реагують на інші терапевтичні заходи або для яких такі заходи не рекомендуються.

Спадкоємний ангіо невротичний набряк.. 

Протипоказання. Вагітність і годування груддю. Хворі поїхилого вікута діти. Виражені порушення функції печінки, нирок або серця. Порфірія. Андроген-андроген-залежна пухлина. Недіагностована аномальна генітальнакровотеча. Гострий тромбоз і тромбоемболія, а також ці захворювання в анамнезі.
Спосіб застосування та дози
Спосіб застосування та дози. Данол призначений тільки для прийом внутрішньо. Курс лікування Данолом необхідно починати під час менструації. Протягом всього курсу лікування необхідно застосовувати ефективний негормональний метод контрацепції. Завжди необхідно застосовувати мінімальну ефективну дозу препарату.

Ендометріоз. Рекомендована доза становить 200 - 800 мг на добу, курс лікування звичайно продовжується від 3 до 6 місяців.

Доброякісна кістозно-фіброзна мастопатія (включаючи циклічнумасталгію).

Рекомендована доза звичайно становить від 100 мг до 400 мг на добу, курс лікування звичайно продовжується від 3 до 6 місяців.

Спадковий ангіо невротичний набряк. Рекомендована початкова до застановить 200 мг 2 або 3 рази на добу. При сприятливій реакції слід знайти мінімально ефективну підтримуючу дозу для безперервного профілактичного застосування препарату.
Передозування та побічні реакції
Побічна дія.

Андроген ні явища: поява вугрів, збільшення маси тіла, підвищення апетиту, себорея, гірсутизм, випадання волосся, зміна голосу; рідко –гіпертрофія клітора, затримка рідини в організмі.

Інші ендокринні явища: порушення менструального циклу, між менструальні кровотечі, що “мажуться”, аменорея, припливи, вагінальна сухість, подразнення піхви, зміна статевого потягу. В окремих випадках може спостерігатися зменшення розмірів молочних залоз.

Метаболічні явища: збільшення резистентності до інсуліну, підвищення рівня глюкагону в плазмі та аномальна переносимість глюкози. В окремих випадках може спостерігатися збільшення рівня холестерину LDL, зниження рівня холестерину НDL, що стосується всіх субфракцій та зниження рівняаполіпопротеїнів АІ і АІІ. Може спостерігатися індукція синтетазиамінолевулонової кислоти (ALA) і зниження зв’язування глобуліну і Т 4 щитовидною залозою з підвищеним захопленням Т 3, але без порушень у відношеннітиреоїдстимулювального гормону або вільного тироксинового індексу.

Дерматологічні явища: висип (макуло-папульозний, петехіальний або пурпурний), який може бути пов’язаний з підвищенням температури тіла. Може спостерігатися набряк обличчя та світлочутливість. Рідко може спостерігатися кропив’янка. Дуже рідко можуть спостерігатися запалені еритематозні вузлики, зміна пігментації шкіри, ексфоліативний дерматит і мультиформна еритема.

Скелетно-мускульні явища: біль у спині, м’язові судоми, іноді – зі збільшенням рівня креатинфосфокінази, м’язовий тремор, фасцикуляція, біль у кінцівках, біль і набряк суглобів.

Серцево-судинні явища: гіпертензія і тахікардія. Можуть спостерігатисятромботичні явища, включаючи сагітальний синус і тромбоз судин мозку, артеріальний тромбоз. В окремих випадках може розвитися інфаркт міоркада.

Офтальмологічні явища: рідко можуть спостерігатися порушення зору, такіяк помутніння зору, труднощі фокусування, труднощі при використанні контактних лінз і порушення рефракції, які потребують корегування.

Явища з боку центральної нервової системи: емоційна нерівноваженість, тривога, пригнічений настрій, нервозність, головний біль. Рідко –запаморочення, доброякісна внутрішньо черепна гіпертензія. Дуже рідко –погіршання перебігу епілепсії, провокування мігрені.

Гематологічні явища: рідко – підвищення числа еритроцитів і тромбоцитів, поліцитемія, лейкопенія і тромбоцит опенія. Дуже рідко -еозинофілі я, крововиливи у тканини селезінки.

Гепато-панкреатичні явища: в окремих випадках може спостерігатися ізольоване підвищення рівня трансаміназ у сироватці, холестатична жовтуха, доброякісна аденома печінки, панкреатит. Дуже рідко – при тривалому застосуванні препарату – злоякісна пухлина печінки та крововиливи у печінкову тканину.

Інші явища: нудота, рідко – втома. Дуже рідко – гематурія – при тривалому застосуванні препарату у випадку спадкового ангіо невротичногонабряку, біль у надчеревинній ділянці та у грудній клітці, синдром каналузап’ястка, інтерстиціальний пневмоніт.

Передозування. Існуючі дані дозволяють припустити, що гостроепередозування препарату не призводить до серйозних негайних реакцій. Незважаючи на це, слід вживати заходів щодо зменшення всмоктування препарату застосуванням активованого вугілля, а хворий повинен знаходитися під спостереженням навипадок запізнілих реакцій.

Особливості застосування. Данол необхідно відмінити, якщо спостерігаються такі побічні ефекти:

- вірилізація (затримка відміни препарату в цьому випадку підвищує ризик необоротності андрогенного ефекту);

- набряк диску зорового нерва, головний біль, порушення зору або інші ознаки чи симптоми підвищеного внутрішньо черепного тиску;

- жовтуха або інші показники значної недостатності функції печінки;

- тромбоз аботромбоемболія.

За необхідності повторення курсу лікування слід дотримуватися обережності, оскільки не маєданих про безпеку повторних курсів лікування. При тривалому застосуванні 17-алкілованих стероїдів може розвитися доброякісна аденома печінки, пурпура та карцинома печінки, що слід брати до уваги при тривалому застосуванні препарату, тому що Данол близький за хімічною структурою до цих сполук.

Попередні дані епідеміологічних досліджень показують, що застосуванняДанолу може підвищувати ризик розвитку раку яєчників у хворих, які лікувались узв’язку з ендометріозом.

Запобіжні заходи. Особливої обережності слід дотримуватися при застосуванні Данолу для лікування пацієнтів, які мають захворювання нирок або печінки; гіпертензію або інші серцево-судинні захворювання; будь-які стани, щоможуть погіршуватися при затримці рідини; цукровий діабет, поліцитемію, епілепсію, порушення балансу ліпопротеїнів; виражені або стійкі андроген ніреакції на лікування статевими гормонами, яке застосовувалося раніше; мігрень.

Рекомендується ретельний клінічний контроль усіх пацієнтів, які приймають Данол.

При тривалому лікуванні (понад 6 місяців) або повторних крусахлікування рекомендується проводити два рази на рік ультразвукове дослідження печінки, лабораторний контроль функції печінки та гематологічному статусу.

Перед початком лікування Данолом необхідно (як мінімум) провести ретельне клінічне обстеження, щоб виключити наявність гормонозалежноїкарциноми. Це обстеження проводять, якщо під час лікування фіброзно-кістоматозні утворення в молочній залозі не зникають або збільшуються.

Вплив на здатність керувати автомобілем і виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги. Малоймовірно, щоб Данол впливав на здатність керувати автомобілем і виконувати роботи, що потребують підвищеної уваги.

Вагітність. Данол протипоказаний при вагітності через ризик вірилізаціїплода жіночої статі, тому у жінок репродуктивного віку перед початком лікування необхідно виключити наявність вагітності. Якщо вагітність настала під час лікування Данолом, препарат необхідно відмінити.

Лактація. Данол може мати андроген ну дію на дітей, які знаходяться нагрудному годуванні, тому необхідно перервати курс лікування Данолом або відмовитися від годування груддю.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами.

Анти конвульсивні препарати: Данол може збільшувати рівень карбамазепінув плазмі та може впливати на реакцію хворого на цей препарат і на фенітоїн. Ймовірна також подібна взаємодія з фенобарбіталом.

Антидіабетичні препарати: Данол може спричинити інсулінорезистентність.

Пероральні антикоагулянти: Данол може потенціювати дію варфарину.

Антигіпертензивні препарати: Данол може знижувати ефективністьантигіпертензивних засобів.

Циклоспорин і такролімус: Данол може збільшувати рівень циклоспорину татакролімусу в плазмі, що збільшує нефро токсичність цих препаратів.

Комбінація зі стероїдами: очевидно, відбувається взаємодія між Даноломі статевими гормонами.

Данол може збільшувати кальціємічну відповідь на альфа-кальцидол при первинному гіпопаратиреоїдизмі.

Данол може впливати на лабораторне визначення тестостерону або білків плазми (див. “Побічна дія”).
Термін та умови зберігання
Умови та термін зберігання. Зберігати в недоступному для дітей, сухому місці, при кімнатній температурі (до 25°С). Термін придатності – 5 років.
Три прості кроки і ми доставимо Ваше замовлення під двері, без передплати
1

Зробіть замовлення на сайті

Оберіть необхідну кількість упаковок, вкажіть свої контактні данні для звязку. Оберіть чи потрібна Вам консультація фармацевта.
2

Підтвердіть замовлення

За декілька хвилин після замовлення на сайті Вам передзвонить менеджер, або фармацевт, для підтвердження замовлення
3

Отримайте ліки

На наступний, або через день Ви зможете отримати Ваше замовлення на відділенні Нової Пошти, або з доставкою до дверей
Ми робимо максимум для того, щоб Ви отримали якісні Європейські препарати прямо додому

Препарати в наявності

Вам не треба чекати на доставку з Європи. Всі препарати в наявності в Україні

Безкоштовна доставка

По Україні прямо до дверей Новою Поштою при замовленні від 2000 грн.

Найкраща ціна

Ми пропонуємо найкращу ціну в Україні без додаткових переплат

Без предоплати

Оплачуйте замовлення при отриманні на Новій Пошті, без передплат

Тільки оригінал

У нас тільки оригінальні препарати закуплені у Європі

Безкоштовна консультація

При потребі Вас безкоштовно проконсультує кваліфікований фармацевт
Аптека24
Аптека24
Київ 01001, Музейний провулок, 10
Київ 01001, Музейний провулок, 10
Працюємо тільки на доставку Новою Поштою
Працюємо тільки на доставку Новою Поштою
Відправляємо в день замовлення без предоплати
Телефонуйте